Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Name
da: Navn

en: Score
da: Karakter

en: Operation
da: Handling

en: Result
da: Resultat

en: Team
da: Hold
