Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Score
de: Punktzahl

en: Game
de: Spiel

en: Id
de: ID

en: Operation
de: Aktion

en: Result
de: Ergebnis

en: Services
de: Dienste
