Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Name
el: Όνομα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Result
el: Αποτέλεσμα
