Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Name
eu: Izena

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Services
eu: Zerbitzuak
