Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Name
fi: Nimi

en: Score
fi: Tulos

en: Id
fi: Tunniste

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Result
fi: Tulos

en: Team
fi: Tiimi

en: Services
fi: Palvelut
