Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Name
fr: Nom

en: Game
fr: Jeu

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Operation
fr: Opération

en: Feeds
fr: Flux

en: Result
fr: Résultat

en: Team
fr: Equipe

en: Forwards
fr: Envois
