Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Name
gl: Nome

en: Score
gl: Puntuación

en: Operation
gl: Operación

en: Services
gl: Servizos
