Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Name
hi: नाम

en: Score
hi: स्कोर

en: Operation
hi: काम

en: Result
hi: परिणाम
