Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Name
hr: Naziv

en: Score
hr: Rezultat

en: Operation
hr: Operacija

en: Result
hr: Rezultat
