Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Name
id: Nama

en: Score
id: Skor

en: Operation
id: Operasi

en: Result
id: Hasil

en: Services
id: Layanan
