Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Name
ja: 名前

en: Score
ja: 得点

en: Id
ja: ID

en: Operation
ja: 操作

en: Feeds
ja: フィード

en: Result
ja: 結果

en: Services
ja: サービス
