Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Game
kn: ಆಟ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
