Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Game
lv: Spēle

en: Operation
lv: Operācija

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Result
lv: Rezultāts
