Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Name
nl: Naam

en: Game
nl: Spel

en: Id
nl: ID

en: Operation
nl: Bewerking

en: Result
nl: Resultaat

en: Team
nl: Ploeg

en: Services
nl: Diensten
