Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Name
pl: Nazwa

en: Score
pl: Wynik

en: Game
pl: Gra

en: Operation
pl: Czynność

en: Result
pl: Wynik

en: Team
pl: Zespół

en: Services
pl: Serwisy
