Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Name
ru: Название

en: Score
ru: Результат

en: Game
ru: Игра

en: Operation
ru: Действие

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Result
ru: Результат

en: Services
ru: Службы
