Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Name
vi: Tên

en: Score
vi: Điểm

en: Game
vi: Trò chơi

en: Operation
vi: Thao tác
