Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Name
bo: མིང

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
