Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Name
cs: Jméno

en: Score
cs: Skóre

en: Operation
cs: Operace

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Services
cs: Služby
