Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Name
es: Nombre

en: Score
es: Puntuación

en: Game
es: Juego

en: Operation
es: Operación

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Result
es: Resultado

en: Team
es: Equipo

en: Services
es: Servicios

en: Stadium
es: Estadio
