Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Name
et: Nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Id
et: ID

en: Operation
et: Operatsioon

en: Result
et: Tulemus
