Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Name
he: שם

en: Score
he: ניקוד

en: Operation
he: פעולה

en: Feeds
he: הזנות

en: Result
he: תוצאה
