Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Name
hu: Név

en: Score
hu: Eredmény

en: Id
hu: Azonosító

en: Operation
hu: Művelet

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Result
hu: Eredmény

en: Team
hu: Csapat

en: Services
hu: Szolgáltatások
