Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Name
oc: Nom

en: Score
oc: Marca

en: Game
oc: Jòc

en: Operation
oc: Operacion

en: Feeds
oc: Flux

en: Team
oc: Equipa

en: Services
oc: Servicis
