Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Name
fa: نام

en: Score
fa: امتیاز

en: Id
fa: هویت

en: Result
fa: نتیجه
