Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Name
pt: Nome

en: Score
pt: Pontuação

en: Operation
pt: Operação

en: Result
pt: Resultado
