Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Name
ro: Nume

en: Score
ro: Scor

en: Operation
ro: Operație

en: Result
ro: Rezultat

en: Services
ro: Servicii
