Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Name
sk: Názov

en: Score
sk: Skóre

en: Operation
sk: Operácia

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Services
sk: Služby
