Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Name
sv: Namn

en: Score
sv: Poäng

en: Operation
sv: Funktion

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Result
sv: Resultat

en: Services
sv: Tjänster
