Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Operation
ta: செயல்

en: Result
ta: முடிவு
