Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Name
tr: İsim

en: Score
tr: Puan

en: Operation
tr: İşlem

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Result
tr: Sonuç

en: Team
tr: Takım

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
