Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Score
uk: Вага

en: Game
uk: Гра

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Operation
uk: Дія

en: Feeds
uk: Потоки

en: Result
uk: Результат

en: Team
uk: Команда

en: Services
uk: Служби

en: Forwards
uk: Переспрямування
