Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Options
bg: Параметри

en: Page
bg: Страница

en: String
bg: Стринг

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Structure
bg: Структура
