Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྐྲུན་བྱེད་སྐབས་སུ་གནད་དོན་ཞིག་འདུག @message

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
