Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Options
sk: Nastavenia

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: String
sk: Reťazec

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Instances
sk: Inštancie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Structure
sk: Štruktúra

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
sk: Vyskytol sa problém počas vytvárania inštancie poľa %label: @message.

en: Asc
sk: Vzostupne
