Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: Page
sl: Stran

en: String
sl: Niz

en: Position
sl: Položaj

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Structure
sl: Struktura
