Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: String
sq: Vargu

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
