Web Service Data (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Options
ast: Opciones

en: Page
ast: Páxina

en: String
ast: Cadena

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
