Web Service Data (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Options
be: Налады

en: Page
be: Старонка

en: String
be: Радок

en: Arguments
be: Аргументы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Structure
be: Структура

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
be: Адбылася праблема пры стварэнні экзэмпляра поля %label: @message.
