Web Service Data (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Administration
bs: Administracija

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Page
bs: Strana

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
