Web Service Data (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Options
eu: Aukerak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: String
eu: Katea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Position
eu: Kokapena

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Structure
eu: Egitura

en: Asc
eu: Goraka
