Web Service Data (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Page
he: דף

en: Processor
he: מעבד

en: Desc
he: יורד

en: String
he: מחרוזת

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Structure
he: מבנה

en: Fulltext search
he: חיפוש טקסט מלא

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
