Web Service Data (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Options
lv: Iespējas

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: String
lv: Virkne

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Structure
lv: Uzbūve
