Web Service Data (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: more
sv: mer

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: String
sv: Sträng

en: Arguments
sv: Argument

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Since
sv: Sedan

en: Structure
sv: Struktur

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
sv: Det uppstod ett problem vid skapandet av förekomst för fält %label: message.

en: Fulltext search
sv: Fulltextsökning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
