Web Service Data (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Options
el: Επιλογές

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Desc
el: Φθί

en: String
el: Φράση

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Structure
el: Δομή

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
el: Προέκυψε ένα πρόβλημα κατά τη δημιουργία του στιγμιότυπου του πεδίου %label: @message.

en: Asc
el: Αύξ
