Web Service Data (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Processor
hr: Procesor

en: Desc
hr: Silazno

en: String
hr: Struna

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Structure
hr: Struktura

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
hr: Došlo je do problema tijekom stvaranja pojavnosti polja %label: @message.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Replacements
hr: Zamjene
