Web Service Data (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
