Web Service Data (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Position
ka: პოციზია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Structure
ka: სტრუქტურა
