Web Service Data (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
