Web Service Data (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Options
nl: Opties

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: String
nl: Tekenreeks

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Position
nl: Positie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Since
nl: Sinds

en: Structure
nl: Structuur

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: Fulltext search
nl: Zoeken in volledige tekst

en: Asc
nl: Oplopend
